čtvrtek 6. září 2012

Kapsička na čip - pocket for a chip

V novém školním roce přišla naše nejstarší s žádostí, že by ráda chodila na obědy do školy spolu se spolužáky. V první třídě nechodila skoro jako jediná ani do družiny ani na obědy. 

Ne, nemá žádný zvláštní režim, jen mi to přišlo zbytečné, když se může naobědvat u babičky nebo doma, protože stejně jsem vařívala pro sebe a tu nejmenší.

Do družiny tedy nechodí ani teď v druhé třídě, ale na obědy tedy chodit bude. Došla jsem si tedy pro čip a dokonce ovládla i objednávací "mašinu" :-), ale jak jsem ten čip žmoulala v ruce napadlo mě, kam ho asi dát. Děti ho pravděpodobně budou nosit na krku, aby si v jídelně mohly odpípnout jídlo. Po pracném norování doma jsem našla jen přívěšky na krk s karabinkou s nápisem alzheimer....., a nebo viagra což mi nepřišlo zrovna jako příliš vhodné do školní jídelny ;-)

Viagru jsem odpárala a na karabinku našila nový, holčičí pásek látky. Do série přibyla ještě kapsička na magnetek, protože co si budeme říkat - čip i s páskem by nejspíš skončili někde na dně tašky mezi dalšími odpadlými dobnostmi a mami hledej!

2 komentáře:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...