čtvrtek 20. června 2013

Pasování na prvňáčka

Zase jednou finišuju na poslední den. Julinka měla dnes pasování na prvňáčka a slavnostní vyřazování ze školky a tak jsem si řekla, že by bylo fajn, něco dát i učitelkám. Došlo na malý penálek na 4 propisky, jo zrovna na ten o kterém jsem si říkala, na co by mi to bylo :-) Občas se hodí i takováto "blbina". Dnešní horko by bylo nejlépe strávit někde u vody (tam jsme byli včera), ale Julka dostala večer angínu a na pasování jsme mohli jen na skok - s dovolením pana doktora, když nebude mít horečku. Nejstarší se zase udělalo špatně z horka, a tak nakonec nešel nikdo nikam.
Pasování se povedlo - usuzuju i jen z té chvililinky, co jsme tam zůstali. A pasování Biskupskými many do stavu školáckého, to dodá na důležitosti :-)
 
 
 Dárečky pro paní učitelky a pro pár nejlepších kamarádek. Cácorka je teď na antibiotikách a do školky půjde paradoxně až o prázdninách.
 Už i z prostřední cácorenky máme prvňáčka. "A mami, kdy už teda půjdu do té školy???" Není trošku nedočkavá? :-) Jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží. :-))

1 komentář:

  1. No to je teda hezké. A jak to dodá na důležitosti:-) Škoda, že my tady nic takového nemáme:-(

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...