pondělí 2. září 2013

Vzpomínky na srpen - memories of August

 Srpen už je za námi. Dnes začal školní rok a s ním další úkoly a povinnosti. Nejstarší cácorka je už ve třetí třídě a prostřední nastoupila do první. Byla plná očekávání a těšení, ale i zklamání, že s ní není ve třídě její nejlepší kamarádka.
V srpnu jsme toho ale ještě spoustu stihli. Spousta výletů, výstav, jarmarků i pouhých vycházek. Nedá mi to, abych sem nedala pár fotek z letní Florie.
A přidám i pár fotek z mého rozkvetlého balkonu. Kupodivu kvítka přežila i ta nejhorší vedra, kdy byla lodžie rozpálená tak, že by se tam dal péct chleba. Ale třeba bazalce se to až tak moc nelíbilo a opravdu pěkně obrážet začala až teprve nedávno. Vypadá to, že bude opět na pesto :-) 


A zároveň ještě pár fotek z dožínek - kdy na Florii byla výstava zemědělských strojů. Holky nejvíc samozřejmě zajímaly ty, do kterých se dalo vlézt ;-) 
Vzpomněla jsem si, jak jsme jako děcka při žních objížděli pole na kterých se seklo a doufali, že si nás někdo k sobě vezme do kombajnu. To potom bylo teprve něco. Zvlášť když nás někteří nechali si i zařídit.
:-)
1 komentář:

  1. Gladioly jsou bezvedné, asi bych neodolala a nakupovala. A na balkon musí radost pohledět:-)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...