čtvrtek 30. října 2014

Veselý podzim - cheerful autumn

veselá dýněJá vím, že jsem říkala: Nikdy... ale potřebovala jsem relax. Potřebovala jsem zaměstnat ruce, abych nemusela přemýšlet.
Vybrali jsme si chatu na podzimní dovolenou, už jsme byli natěšení, ale kvůli počasí i kvůli holkám jsme rezervaci nechávali na poslední chvíli - a když jsme zavolali, zjistili jsme, že mají obsazeno.
Nakonec jsme zjistili, že naštěstí - chatu jsme navštívili - velké zklamání.
Celý pátek odpoledne jsme pak brouzdali po netu a hledali něco dalšího. Nakonec jsme našli.
A bylo to skvělé.
Chatička na naprosté samotě, skoro na dně údolí. Holky mohly řádit dle libosti a taky toho využívaly. Navíc vyšlo počasí - krom ranních mlh nám celé 4 dny svítilo sluníčko.
Vylezli jsme na rozhlednu Velký Lopeník, zajeli si prohlédnout hrad v Trenčíně a nakonec prošli naučnou trasu z Hrozenkova do Žítkové a zpět - vřele doporučuju, tolik odpadků vysypaných v lese jen tak neuvidíte. Možná to byl smysl naučné stezky. :-D
Čeho jsme si užili dosytosti je spousta nádherných výhledů, jak na českou stranu, tak na Slovensko. Byla to úžasná dovolená.
Ale ta dýně, to byla odpolední oddychovka. Návod najdete u mě na PINTERESTU - Mr. Pumpkin.
Nebo na orig. webu u Sonji.


Chaloupka na samotě - Vyškovec /blízko Slovenských hranic/
Bílé Karpaty - Vyškovec a okolí


1 komentář:

  1. To jste to trefili...krásné fotky.Honza si ve volné dny užíval sám na Šumavě.Já s dětmi doma:-(Byl to přechod jen pro tatínky.Koukám, že se nenudíš dýnička super.....Vojta chtěl dlabat,ale já těch pár dýniček raděj sním než nechám shnít venku:-(jsem macecha a Vojtík škemrá.Letos hold úroda nula...jindy rozdávám letos jsem objevila poslední chuděru nedozrálou na ozdobu.Krásné podzimní dny a tvoření těším se na další dekorace.Sice už venku truhlíky mám,ale ty vždy něčím překvapíš:-)

    OdpovědětVymazat

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...